İlçe ekonomisinin bel kemiği değil

Videoyu Aç İlçe ekonomisinin bel kemiği değil
A
a

Çifteler Açık Cezaevi’nin kapatılmasını eleştiren CHP Milletvekili Utku Çakırözer’e cevap veren AK Parti Çifteler İlçe Başkanı Mustafa Yeşil; “Çifteler ilçemizde ekonominin bel kemiği hükümlüler değil” dedi.


CHP Milletvekili Utku Çakırözer’in gerçekten konuyu öğrenmek istemesi halinde AK Parti Çifteler teşkilatı olarak bilgi vermeye hazır olduklarını kaydeden İlçe Başkanı Yeşil; “Sayın milletvekili biraz olsun araştırsa Türkiye’de 8 tane açık kadın cezaevi olduğunu, yükümlü şartlarının iyileştirmesi açısından geçtiğimiz yıllarda alınan bir kararla bu cezaevlerinin yerleşkelerde bir araya getirildiğini ve Çifteler Açık Kadın Cezaevi’nin de bu kapsamda kapatılmayan son cezaevi olduğunu öğrenebilirdi. Taşınma süreci zaten 1 yıl tehir edilmişti” diye konuştu. Çakırözer’in açık kadın cezaevinin kapatılmasının ilçe ekonomisinde 2 milyon TL’lik kayba neden olacağı yönündeki iddialarını eleştiren Yeşil sözlerine şöyle devam etti: “Çifteler’in ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanıyor. CHP’li vekil teşkilatı tarafından ya yanlış yönlendirilmiş ya da Çifteler'in ekonomisinin sınırlı sayıda ve sınırlı süre kalan hükümlülerle ayakta kaldığına inanmamızı bekliyor.” HM
 
1000
icon
Doğa Sever 8 Temmuz 2019 14:48

Bel kemiği olacak ve bölge hayvancılığını geliştirecek denilen , Çifteler Bölgesel ES Entegre Et Tesisleri inşaatı tamamlanacak mı acaba?

0 0 Cevap Yaz
Doğa Sever 7 Temmuz 2019 02:20

Peki ; Bölge de Hayvancılığın gelişmesine katkısı olacağı söylenen Çifteler Bölgesel ES Entegre Et Tesisleri Projesi , devam edecek mi acaba?

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi