Bahri Yücel

YAZIKLAR OLSUN

19 Şubat 2021 00:05
A
a
Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Sevgili okurlar;

Yıllardır basınla iç içe olan bir arkadaşınız olarak söz de basın diye geçinen işi gücü çörek otu, havuç, turp reklamı olan dini istismar aracı olarak kullanan peygamberimizin çörek otu her derde devadır diyerek sözü doğru mu değil mi aslı bilinmediği halde sakal uzatıp sarık takan Yüce Allah’ın adını kullanarak Allah adına yemin ederek çörek otu satmaya çalışan basınla hiç alakası olmayan bu densizler GARA şehitleri günü ekranlara öyle bir dansöz ve eğlence programı koydular ki o programı Yunan gavuru bile koymaz. 

Tam 2 saat uğraşarak ilgili kişilere ulaştım ve bu yaptıklarının bırakın Müslümanlığı insan olmanın da ötesinde bir duruş sergilediğini ve acilen son verilmesi gerektiğini hatırlattım. Bana verdikleri cevap ise ne oldu biliyor musunuz? Beyefendi bu program canlı değil paket program daha evvelden hazırlanmış buna biz bir şey yapamayız.

Bunların tarifini Allah Teala kur anında şöyle tarif ediyor, bunlar hayvan gibi diriler, belki de hayvandan daha aşağıdırlar. Ben TV’de izledim arkadaşına aslan saldırınca hepsi bir den toplanıp aslana saldıran mandalar bunlardan hayvan oldukları halde daha kıymetli değil mi, çünkü Allah Teala da kuran da işte bu tür insanları tarif ediyor. 

13 ocağa ateş düşmüş 83 milyon yanıyor bunlarda bu gece bilmem kiminle sizleri eğlencenin doruğuna çıkaracağız diye ter ter tepiniyorlar. Allah bunların hesabını ebedi alemde soracaktır. Yüce peygamberimiz. Ey ümmetim Allah sizi hesaba çekmeden siz kendinizi hesaba çekiniz. Buyuruyor ölmeden hesabımızı iyi yapalım ki hesabımız kolay olsun.

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi