ÖĞRETMEN GELİŞTİRİR

Videoyu Aç ÖĞRETMEN GELİŞTİRİR
A
a

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Vilayet Meydanı’nda düzenlenen törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, “İdealini ve heyecanını daima taze tutan, değişen ve gelişen dünyamızda, kendini her zaman yenileyen öğretmenlerimiz sayesinde ülkemiz gelişmiş ve kalkınmış bir dünya devleti olma hedefini aşacaktır” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Vilayet Meydanı’nda tören düzenlendi. Törende konuşan Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, “sizler insanlığın kahramanlarısınız. Kısacası öğretmenlik övünmekle bitmeyen, değeri ölçülemeyen bir meslektir. 2023-2053-2071 vizyonu için güçlü bir ülke ancak iyi bir eğitimden geçmiş fertlerin yetişmesi ile sağlanabilir. İdealini ve heyecanını daima taze tutan, değişen ve gelişen dünyamızda, kendini her zaman yenileyen siz değerli öğretmenlerimiz sayesinde ülkemiz her alanda gelişmiş ve kalkınmış bir dünya devleti olma hedefini aşacaktır” dedi.
CUMHURİYETİN SİMGESİ
“Öğretmen önderdir, liderdir, anadır, babadır” diyen Cırıt, “Daima devletimize karşı görev ve sorumluluklarının idraki içerisinde olarak, Türk Milletinin ve ülkesinin bölünmez bütünlüğünün gerçek savunucusu, Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda hareket ederek, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştiren; Gücünü kadim medeniyetimizden alan, yılmayan, yorulmayan Türkiye Cumhuriyeti'nin simgesi sizlersiniz” diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi