ÖN CEPHEDE SAVAŞTINIZ

Videoyu Aç ÖN CEPHEDE SAVAŞTINIZ
A
a

İnhisar Belediye Başkanı Mehmet Kepez ile AK Parti İnhisar İlçe Başkanı Osman İşleten, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçe hastanesini ziyaret ederek, koronavirüs sürecinde de özveriyle çalışan sağlık emekçilerini kutladı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tıp Bayramı nedeniyle ilçe hastanesini ziyaret eden Kepez ve İşleten, sağlık çalışanlarını tebrik etti. Her mesleğin değerli olduğunu ancak sağlık emekçilerinin insan hayatı söz konusu olduğunda canla başla çalıştığını ifade eden başkanlar; "14 Mart Dünya Sağlık Çalışanları (Tıp Bayramı) günü dolayısıyla ilçemiz hastahanesini AK Parti ilçe başkanımızla birlikte ziyaret eden belediye başkanımız sayın Mehmet Kepez,"Bizler,hepimiz kendimizi korumaya alırken, sizler cephenin en önündesiniz. İnsan hayatı için gece gündüz demeden, sabır ve özveriyle çalışan siz sağlık çalışanlarımızı bir gün değil her gün taktirle anıyoruz. Gününüz kutlu olsun" diyerek sağlık çalışanlarımızın gününü kutladı.

Arıman Web reklam
1000
icon
Süleyman 16 Mart 2021 16:41

Bu küçük ilçeler devlete boşuna maliyetten başka işe yaramıyor inhisarın nüfusu 600 bi mahalle etmiyor muhtarın idare edeceği yere, kaymakamı belediye başkanı bir sürü müdürü amiri memuru vs vs atanıp seçiliyo maaş alıyo yazıktır .

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!