Yıkılmadan yolumuza devam edeceğiz

Videoyu Aç Yıkılmadan yolumuza devam edeceğiz
A
a

Yeni projeler ve büyük hedeflerle göreve gelen Eskişehirspor Başkanı Osman Taş twitter hesabından oldukça sert bir mesaj paylaştı.  6 puan cezasına neden olanlara seslenen Taş, “Yılmadan, yıkılmadan devam edeceğiz. Herkes haddi bilecek” dedi.

 “Herkes yerini bilecek”
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Osman Taş, -6 puan cezasının gelmesinin ardından geçtiğimiz gece sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Taş, “Ne bu vatan, ne Eskişehir, ne de Eskişehirspor aşkımdan, beni kimse koparamaz. Bu böyle biline. Yılmadan, yıkılmadan devam edeceğim. ‘Herkes haddini ve yerini bilecek’ bundan sonra paylaşımını yaptı. Taş’ın bu paylaşımda kime mesaj yolladığını ise oldukça merak ediyor.
 
Engel çıkartanlara tepkili
Şu sıralarda puan silme cezasını önlemek için yoğun bir çaba içinde olan Başkan Taş’ın önüne engel çıkartanlar olduğu iddia ediliyor. Başkan Taş, 19 Haziran’da yapılan Eskişehirspor yıl dönümü kutlamalarında “Önümüze taş koyanlar var. İstifa etmemizi bekleyenler var. İstifa mistifa yok” açıklamasında bulunmuştu. Taş’ın şu anda kulüp lisansı ve transfer yasağını ortadan kaldırmak için yoğun bir mesaide olduğu belirtildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi