EASKF’den Tuna’ya ziyaret

Videoyu Aç EASKF’den Tuna’ya ziyaret
A
a

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (EASKF) Başkanı Sadri Atam ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Tuna, genç neslimizin sağlıklı yetişmesi için sporun önemine değindi. “Her dalda yapılan spor yaşamımızın bir parçasıdır” diye konuşan Vali Tuna, ”Gençlerimize sporu sevdirmek anlamında sizlere çok büyük görevler düşüyor. Amatör spor kulüplerini bir araya getirmede, sizlerin ifa ettiğiniz iş çok önemli! Sadece futbol da değil, amatör bütün spor dallarına destek vermek gerekir” dedi.

Spor adına yapılan amatör işlerin bir ruh, bir sevgi gerektirdiğini kaydeden Vali Tuna, “Gençlerimizin sağlıklı yetiştirilmesi için bu işi bir ticaret kapısı, bir kazanç kaynağı yapmadan amatör bir çatı altında sadece amatör ruhla toplanan kulüpler bizim için önem arz etmektedir. Eskişehir’de amatör spor olarak anladığım kadarıyla yapılacak çok iş var. Okullarımıza, valiliğimizin ve sizlerin de içinde bulunduğu bir çalışma yapalım. Artık çağımız enformasyon çağı. Siz yapamazsanız bazı şeyleri, yerini başka şeyler doldurabiliyor. Sporla uğraşmak, gençlerimizin enerjisini atmakta yardımcı olur” dedi.

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi