Geleceğin girişimcileri

Videoyu Aç Geleceğin girişimcileri
A
a

Atayurt Okulları tarafından düzenlenen Genç Girişimcilik Zirvesi başladı. Üç gün sürecek Zirveyle birlikte öğrenciler geleceğe geleceğe daha geniş bir vizyonla bakacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Atayurt Genç Girişimciler Zirvesi (AGGZ) Anemon Otel’de düzenlenen panelle başladı. Zirvede kendi alanlarında başarılı olan birbirinden özel konuşmacılar anlattıkları başarı hikayeleri ile genç girişimcilere ilham kaynağı oldu.


Etkinlikle ilgili konuşan Eskişehir Atayurt Okulu Fizik öğretmeni ve Genç Girişimcilik Koleji Danışman Öğretmeni Hakan Akbayır amaçlarının gençleri lise dönemlerinde girişimciliğe özendirmek, aşılamak ve geleceğe daha geniş bir vizyonla bakabilmelerini sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Atayurt Genç Girişimcilik Kulübünde görevli öğrenciler ise zirve sayesinde büyük tecrübeler edindiklerini ve bu zirvenin kendileri için bir ödül olduğunu söyledi. Öte yandan Atayurt Genç Girişim Zirvesi 15 Mayıs’a kadar devam edecek. Öğrenciler Üç gün boyunca girişimciliği tartışacak.

DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIYORLAR
Mehmet Yüksel, “Kendi alanlarında başarılı çalışmalar yapmış konuşmacılarımız bize hem kendi alanlarında hem girişimcilik alanlarında hem deneyimlerini paylaşıyorlar, hem ufkumuzu açıyorlar. Bu yüzden bizim geleceğe hazırlanışımız, girişimcilik olsun, eğitimimiz olsun başarı yollarında çıkan engeller olsun bizlerde tecrübe sahibi oluyoruz. Daha güzel adımlarla geleceğe bakıyoruz” dedi.
 
KATKI SAĞLAYACAK
Ata Baran Ekin, “Bu zirveyi yaparken bütün arkadaşlarımızla beraber çok çalıştık ve arkadaşlarımın dediği gibi ileriki iş hayatımızda geleceğimize çok katkısı olacak. Eğitimimize başarıya devam ediyoruz. İnşallah bu şekilde devam eder” ifadelerini kullandı.
 
GÜZEL VAKİT GEÇİRDİK
Toprak Erdem, “Bu zirve için çok çalıştık ve konuşmacılarımızla birlikte çok güzel vakitler geçirdik. Bize çok fazla katkısı oldu. Çok büyük tecrübeler edindik” diye konuştu.
 
  
ÇOK MUTLUYUM
Beyza Şengel, “Bu zirvede olmamızın amacı aslında çok yönlü insanlar olabilmek ve bu zirve de bu amacımız için mükemmel bir yer. Ben bu zirvenin parçası olduğum için çok mutluyum” sözlerine yer verdi.

ÇOK KAPSAMLI KULÜP
Ozan Eken, “Bu zamanda kadar çok özverili bir şekilde çalıştık. Hem iş hayatımızda hem de gelecekteki insan ilişkilerimizde de dahil olmak üzere tamamıyla bizi ileriye götürecek çok kapsamlı bir kulübüz. Bu zamana kadar çok yorulduk. Ama şimdi meyvelerini yemeye başladık. Bu zirve bizim için bir ödül oldu” vurgusu yaptı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir