Kazım Kurt, Fırat Ve Peker İle Bir Araya Geldi

Videoyu Aç Kazım Kurt, Fırat Ve Peker İle Bir Araya Geldi
A
a

Odunpazarı Kent Konseyi’Nin Düzenlediği “Medya Ve Güven” Konulu Söyleşi İçin Eskişehir’E Gelen Politikyol Adlı İnternet Sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Dr. Ali Haydar Fırat İle Bir Araya Geldi.

Odunpazarı Kent Konseyi’nin düzenlediği “Medya ve Güven” konulu söyleşi için Eskişehir’e gelen gazeteci yazar Dr. Ali Haydar Fırat ile bir araya geldi.
Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Fırat ile birlikte Karikatürcüler Derneği Başkanı Metin Peker de katıldı. Odunpazarı Belediyesi ve Başkan Kurt’u yakından takip ettiğini belirten Fırat, Başkan Kurt’u başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Karikatürcüler Derneği Başkanı Metin Peker ise Odunpazarı’nı çağdaş ve sosyal demokrat bir biçimde yöneten Başkan Kurt’a teşekkür etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Fırat ve Peker gibi önemli isimlerin Eskişehir’e gelmesinden ve Eskişehir halkı ile buluşmasından dolayı mutlu olduğunu ifade etti.
Başkan Kurt ve Fırat ziyarette ayrıca Türkiye’de gazeteci olmak ve medyada yaşanan sorunlar üzerine sohbet etti. Ziyaret sonunda Karikatürcüler Derneği Başkanı Metin Peker, Başkan Kurt’a derneğin hazırladığı Nazım Hikmet’in karikatürlerinin olduğu takvim hediye etti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi