PARMAKLA GÖSTERİLİYOR

Videoyu Aç PARMAKLA GÖSTERİLİYOR
A
a

Fevzi Çakmak ve Gazipaşa Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen ve yaptıkları işlerin dünyadan beğeni topladığını söyleyen Ahmet Ataç, “Bugün Tepebaşı, temiz enerji denildiğinde akla gelen ilk yerlerden biri. Tozdan, çamurdan geçilmeyen bir ilçe, bugün Türkiye’de parmak ile gösterilen bir noktada” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Fevzi Çakmak ve Gazipaşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Toplantıya Başkan Ataç’ın yanı sıra CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, Tepebaşı Belediyesi Meclis üyeleri, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Ayşe Çıraklı, Gazipaşa Mahallesi Muhtarı Gülnazik Yüksel ve çok sayıda mahalle sakini katıldı. Programda Tepebaşı Belediyesi’nin hizmete sunduğu merkezler ve projeler hakkında bilgiler veren Başkan Ataç, “Tepebaşı bölgesi için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Sağlıktan spora, sanattan kültüre, sosyal projelerden rutin belediye hizmetlerine kadar pek çok alanda örnek uygulamalar gerçekleştiriyor, başarılı projeler hayata geçiriyoruz. Bugün Tepebaşı, temiz enerji denildiğinde akla gelen ilk yerlerden bir tanesi konumuna geldi. Bu bizim için bir övünç kaynağı. Tozdan, çamurdan geçilmeyen bir ilçe, bugün Türkiye’de parmak ile gösterilen bir noktada. Yaptığımız işler dünyadan beğeni topluyor, hibeler kazanıyor. Bu güzel çalışmaların tamamını elbette sizlerin desteği olmadan başaramazdık” dedi.
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ
Belde Evi sayısının 28’e ulaştığını hatırlatan Ataç, “Bakın, örnek projelerimizden Belde Evleri’nin ilkini, 2001 yılında sizlerin mahallenizde açmıştık. Aradan geçen onca yılda, kadınlarımız bu projeyi o kadar çok sevdi ki bugün Belde Evi sayımız 28’e ulaştı. Sizler katılım göstermeseydiniz, kendi eviniz gibi gidip gelmeseydiniz, bu merkezleri sahiplenmeseydiniz 28 tane Belde Evi açmamız mümkün olmazdı. Projelerimizde sadece kadınlarımızı değil; çocuklarımızı, gençlerimizi, yaşlılarımızı, erkeklerimizi, engelli bireylerimizi yani kent halkımızın tamamını kucaklıyoruz. Gücümüzü, toplumun tamamına eşit ve kaliteli hizmet verebilmek için kullanıyoruz. Sizlerin sayesinde Tepebaşı’nı daha güzel yerlere getirmek için gece, gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz”  diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi