‘Yüzlerini güldürmek hepimizin görevi’

Videoyu Aç  ‘Yüzlerini güldürmek hepimizin görevi’
A
a

Vali Güngör Azim Tuna ve eşi Pervin Tuna, bedensel engelli Müjde (30) ve Sebahat Özcan (25) kız kardeşleri evlerinde ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Anne Kevser Özcan’ın bedensel engelli kızları Müjde ve Sabahat için özel donanımlı yataklı tekerlekli sandalye ve manuel tekerlekli sandalye isteğini kırmayan Vali Tuna, bedensel engelli kardeşlere yardımda bulundu. Tekerlekli sandalyeleri teslim alan aileyi evinde ziyaret eden Vali Tuna ve eşi Pervin Tuna, Müjde ve Sebahat Özcan’la yakından ilgilendi.

Devletin her zaman vatandaşın yanında olduğu vurgusunu yapan Vali Tuna, engelli vatandaşlara sahip çıkmanın önemli bir insanlık görevi olduğunu kaydetti. Engelli vatandaşlara daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürebilecekleri bir ortam hazırlanmasında, sorunların çözümüne samimiyetle yaklaşılmak gerektiğini bildiren Vali Tuna, “Son yıllarda engelli vatandaşlarımızın sıkıntılarının çözümü noktasında gösterilen gayretler sevindirici boyuta ulaşmıştır. Engelli vatandaşlarımızın her türlü sorunlarının çözümü için bizler elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz” dedi.(HM)

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi