Canan - Şükran Şeker Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’Nde Sona Gelindi

Videoyu Aç Canan - Şükran Şeker Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’Nde Sona Gelindi
A
a

Tepebaşı Belediyesi’Nin, Yardımsever Canan Ve Şükran Şeker’İn Bağışlarıyla Fatih Mahallesi’Nde Yapımına Başladığı Canan-Şükran Şeker Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’Nin İnşaat Çalışmalarında Sona Gelindi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi’nin, yardımsever Canan ve Şükran Şeker’in bağışlarıyla Fatih Mahallesi’nde yapımına başladığı Canan-Şükran Şeker Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’nin inşaat çalışmalarında sona gelindi.
Tepebaşı Belediyesi ile yardımsever Canan Şeker arasında imzalanan protokol kapsamında yapımına başlanılan Canan - Şükran Şeker Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’nin inşaatında son çalışmalar gerçekleştiriliyor.
Tepebaşı Belediyesi tarafından 2018’in Ocak ayında Ömerağa Mahallesi’nde, 2018’in Kasım ayında ise Aşağı Söğütönü Yaşam Köyü içerisinde hizmete sunulan Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri’ne bir yenisi daha ekleniyor. 20 Mayıs tarihinde yapımına başlanan ve yakın zamanda açılışa hazır hale gelecek merkezden yaklaşık 150 çocuğun faydalanması planlanırken; merkezde 4 etkinlik odası, 1 çok amaçlı salon, kış bahçesi ve açık arka bahçe gibi alanlar yer alacak.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi