ÇOCUKLARA ÖZEL 3 FARKLI YARIŞMA

Videoyu Aç ÇOCUKLARA ÖZEL 3 FARKLI YARIŞMA
A
a

Evde Kal çağrılarına uyan çocukların kaliteli vakit geçirmelerini amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda 3 farklı yarışma düzenliyor. 8-16 yaş grubunda 2 ayrı kategoride yarışacak çocuklar, resim, öykü ve karikatür branşarındaki çalışmaları ile internet üzerinden başvuru gerçekleştirecek.

Koronavirüs ile kararlılıkla mücadele eden Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da vatandaşların evde kaliteli vakit geçirebilmeleri amacıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor.
BAŞVURU İNTERNETTEN
Öncelikli olarak Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrası’nın arşivini Youtube hesabına yüklemeye başlayan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de çocuklar için 3 farklı branşta yarışma düzenliyor. 8-12  ve 12-16 yaş kategorilerinde resim, öykü ve karikatür branşlarında Çocuk Hakları Birimi tarafından düzenlenen yarışmaların başvuruları www.eskisehir.bel.tr adresi üzerinden yapılıyor.
TEŞVİK ETMELİSİNİZ
Kayıtların 31 Mayıs’a kadar devam edeceğini ve tüm çocukların evde geçirdikleri zamanları verimli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, ebeveynlerden çocuklarını yarışma için teşvik etmelerini istedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi