Teknolojik adımlar

Videoyu Aç Teknolojik adımlar
A
a

Ford Otosan tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Eskişehir Teknoloji Günleri'nde akıllı üretim teknolojileri, sanal gerçeklik ve nesnelerin interneti alanlarında üretilen ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Ford Otosan'ın İnönü Fabrikası'ndaki etkinlikte, ABB, Fanuc, Festo, Leuze Electronic, Entek, Sick, SMC, Staubli ve Eepos, Phoenix Contact'ın da aralarında bulunduğu 12 firma ürünlerini sergiledi.
Ford Otosan İnönü Fabrikası Müdürü Aysan Hoşver, robot, sensör, VR, AR sistemleri, kamera ve görüntü işleme teknolojileri üzerine yenilikçi ve teknolojik uygulamaların tanıtıldığı standları gezdi.
Hoşver, yaptığı açıklamada, Eskişehir'de yerli üretim yapan, Türkiye'nin en yüksek yerlilik oranına sahip ağır ticari markası olarak bu etkinliği ikinci kez düzenlemekten memnuniyet duyduklarını söyledi. Etkinlik sayesinde teknoloji firmalarıyla iş birlikleri konusunda görüşme yapma imkanı bulduklarını belirten Hoşver, şöyle dedi: "Güncel teknolojik ürünlere her zaman ihtiyacımız var. Burada görülen ürünlerle daha güzel ve teknolojik adımlar atacağız. Daha iyisini ve daha güzelini üretmek teknolojiyi takip etmeden mümkün değil. Ford Otosan, teknolojiye ciddi yatırım yapan bir şirket." AA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi