DESTEĞE HAZIRIZ

Videoyu Aç DESTEĞE HAZIRIZ
A
a

Yerli otomobil alabilmek için kayıt olacaklarını belirten Eskişehir Müteşebbis İşadamları Derneği (ESMİAD) Başkanı Şamil Seyhan, “Yerli otomobilin yan sanayisinde üretime katkı sağlamak adına atılacak her adıma ihtiyacımız var. Bu konuda da tüm gücüyle destek vermeye hazırız” dedi.

ESMİAD olarak yerli otomobile destek verdiklerini belirten Seyhan, milli otomobilin hayırlı uğurlu olmasını diledi.
DOĞRU ZAMAN
Yerli otomobile gösterilen tepkilerin yersiz olduğunu ifade eden Seyhan, sözlerine şöyle devam etti: “Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçen tüm cesur ve kararlı vatan evlatlarından Allah razı olsun. Ülkemiz için geç olduğu düşünülse de doğru zamanda atılmış bir adım olduğunu tepkilerden anlıyoruz. Türkiye’nin bugüne kadar savunma sanayinde yapmış olduğu yerli ve milli araçlarına baktığımızda, otomobil üretmek için yeterli altyapı ve bilgiye sahip olduğu da açıktır. Ve bu kadar yersiz tepkinin sebebi de maalesef budur.”
ÜYELERE DUYURU
Eskişehir için yerli otomobilin yerinin farklı olduğunu hatırlatan Şamil Seyhan, şunları söyledi: “Devrim ruhunu her zaman içinde ukde olarak tutmuş Eskişehir halkına da bir müjde şehrin dinamiklerinden gelmeli. Yerli otomobilin yan sanayisinde üretime katkı sağlamak adına atılacak her adıma ihtiyacımız var. Bu konuda da tüm gücüyle destek vermeye hazırız. Ayrıca yerli otomobil almak isteyen üyelerimizin haricinde, derneğimiz adına ön satış bedeli ile kayıt olacağımızı buradan duyurmak istiyorum. Ne olursa olsun milli bir meseleyi sadece alkışlayarak destek olmak için burada değiliz. Devletimiz bizlere bir yol gösterirse o yolda yürümeye ve destek olmaya her zaman hazırız.” İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi