Hayran kaldı

Videoyu Aç Hayran kaldı
A
a

CHP Milletvekili Utku Çakırözer Halis Toprak Huzurevi’ne gerçekleştirdiği ziyaretinde Selahattin Uzun’un resimlerinin yer aldığı salonu ziyaret ederek, “Selahattin Amcanın birbirinden güzel resimleri gerçekten hayran bırakıyor” dedi.


CHP’li Çakırözer Halis Toprak Huzurevi’ni ziyaret etti. Ziyaretinde huzurevi sakinleriyle sohbet eden Çakırözer, bayramlarını da kutladı. Çakırözer ziyaretinde huzurevi sakinlerinden Selahattin Uzun’un huzurevinde kaldığı sürede yaptığı resimlerin yer aldığı salonu da gezdi.
ZİYARET SÖZÜ
Resimleri nasıl yaptığına ilişkin Selahattin Uzun’dan bilgi alan Çakırözer, “Selahattin Amcamızın birbirinden güzel çizdiği bu resimleri bir gören bir daha görmek ister. Özellikle doğa yaşamını ele alan portreler çok güzel. Odunpazarı’mızı çizdiği resim de hayran bırakıyor. Deneyimli büyüklerimizin sosyalleşmelerinin yanı sıra yeteneklerini de ortaya çıkarıp onların sergilenmesine imkan verilmesi çok güzel” dedi. Selahattin Uzun’un resimlerinin de yer aldığı sergiyi gezemediği için yaşadığı üzüntüyü paylaşan Çakırözer, Uzun’un ilk açacağı sergiye destek ve ziyaret sözü verdi.
BAYRAMLARINI KUTLADI
Çakırözer ziyaretinde huzurevi sakinlerinin bayramlarını da kutlayarak, “Tecrübeleriyle bizlere katkı sağlayan deneyimli büyüklerimizin hepimizin en kıymetlileri. Hem Halis Toprak huzurevi sakinlerine hem de tüm büyüklerimize sağlıklı, mutlu, huzur içinde nice bayramlar diliyorum” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi